Blog

Thermonator Nedir ? Nasıl Kullanılır ?

En Güçlü Termojenik Formül

Bıgjoy Thermonator sıvı formunda termojenik bir üründür. Benzersiz bir içeriğe sahiptir. Günümüzde sıvı termojenik ürünler sadece karnitin ve kafeini birleştirir. Bigjoy Thermonator ise karnitin ile beraber metabolizmanızı hızlandırmaya ve vücudun harcadığı kaloriyi hızlandırmaya yardımcı farklı bitkisel içerikleri beraber sunar.

Gerçek Termojenik Ürün Nasıl Anlaşılır ?

Bir ürünün termojenik olarak sınıflandırılması için Sinefrin, kafein, yeşil kahve çekirdeği ve yeşil çay gibi içeriklerden birden fazlasını içermesi gerekmektedir.

Thermonator yüksek karnitin ile birlikte tüm bu içerikleri içeren, en güçlü termojenik formüldür.

Bigjoy Thermonator, her porsiyonunda 3000 mg karnitin, 100 mg yeşil çay ekstraktı, 50 mg turunç kabuğu ekstraktı ve yeşil kahve çekirdeği ekstratı içerir.

Termojenik içeriğine ek olarak her porsiyonda 1000 mg taurin içerir. Taurin pek çok pre-workout ürününde de bulunan fiziksel performansınızın yükselmesini sağlayan bir aminoasittir.

Nasıl Kullanılır ?

Bigjoy Thermonator’u antrenman yaparken ya da diyett döneminde kullanabilirsiniz. Spor ile beraber kullanacaksanız antrenmandan 30 dakika önce 1 porsiyon kullanabilirsiniz. Diyet ile beraber kullanıyorsanız kahvaltıdan 2 saat sonra 1 porsiyon kullanabilirsiniz.

Leave a comment