Blog

BIGWHEY PROTEİN NEDİR ? NASIL KULLANILIR ?

BCAA İLAVELİ PROTEİN TOZU

BIGJOY Bıgwhey, Türkiye’ de ilk defa protein tozunu tekli paketler halinde sunar. Bu sayede protein tozunu shaker’ın içerinde taşıma zorunluluğu ortadan kalkar. Spor çantanızın içine atabilir, çekmecenizde saklayabilir ve istediğiniz zaman pratik bir şekilde çıkarıp kullanabilirsiniz. Tekli paketler ayrıca hijyenik kullanımı sağlar. Elinizi protein kutunun içerisinde sokmak zorunda kalmazsınız. Ürünün hava ile teması olmadığı için etkisini kaybetmez. Son kullanma tarihine kadar tazeliğini korur.

Bigwhey, yüksek kalitede hammaddeden üretilmiş bir whey proteinidir. Her ölçeğinde 25 gram protein sunar. Sadece amino asit içeriğine bakarak bile hammadde kalitesini fark edebilirsiniz.

Bıgwhey, whey proteininden gelen BCAA’ya ek olarak içerisine BCAA eklenen Türkiye’deki tek protein tozudur. Her ölçeğinde 7.9 gram BCAA sunar. Normal whey proteinlerinde bu miktar 1 ölçekte 5.5 gram civarındadır. Yani Bigwhey benzer görünen protein tozlarından ekstra BCAA ilavesi sayesinde %45 oranında daha fazla BCAA içermektedir.

KULLANIM ŞEKLİ

Antrenmandan önce ve sonra 1 ölçek kullanabilirsiniz. İleri seviye antrenman yapan sporcular, öğün aralarında da 1 ölçek kullanabilir.

Leave a comment