Blog

BIGMASS GAINER NEDİR ? NASIL KULLANILIR ?

ZENGİN FORMÜL

Bıgmass Gainer karbonhidrat tozu/gainer kategorisinde yer alan bir üründür. Karbonhidrat ve protein içeriği ile vücut ağırlığını arttırmak ve hacim kazanmak isteyen kişilerin kilo almasına yardımcı olur. Ayrıca yüksek efor gerektiren sporlarda, daha şiddetli antrenman yapmanıza destek olur. Bıgmass Gainer’in her porsiyonu tekli paketler halindedir. Bu sayede pratik ve hijyenik bir kullanım sağlar. Tekli paketleri yanınıza kolayca taşıyıp istediğiniz anda kullanabilirsiniz. Ürün hava ile temas etmediği için tazeliğini son kullanma tarihine kadar korur.

Bıgmass Gainer, zengin bir formüle sahiptir. Her porsiyonunda 78 gram karbonhidrat ve 20 gram protein sunar. Formülündeki kreatin, taurin ve l-glutamin ile antrenmanda performansınızı yükseltmeye yardımcı olur.

Bıgmass Gaıner Türkiye’de ilk defa farklı aromaları tek kutu içerisinde sunar. Lezzeti ile benzersiz aromalara sahiptir. Gerçek çikolata tadını sunan çikolata aromasının yanında, meyve sevenler için çilek-çikolata ve muz-çikolata aromaları bulunur.

Ne Zaman Kullanılır ?

Başlangıç seviyesindekiler antrenman öncesinde ve/veya antrenman sonrasında 1 servis kullanabilir. İlerleyen seviyelerde antrenman öncesi, sonrası ve ana öğünlerin arasında olmak üzere günde 3 servis kullanabilirler.

Leave a comment