Blog

BCAAPRORIPPED NEDİR ? NASIL KULLANILIR ?

BIGJOY olarak Türkiye pazarına yeni ürünler sunmaya devam ediyoruz. Bu ürünlerin en yenisi bcaa ile beraber karnitin CLA ve termojenik yağ yakıcılar BCAAPro RIPPED.

Bıgjoy BCAAPro RIPPED toz formunda bir BCAA ürünüdür. BCAA’ lar esansiyel aminoasitler arasında farklı özelliklere sahip olan 3 amino asitten oluşur .Lösin,isolösin ve valin . Bu aminoasitler protein sentezini başlatan büyümeyi teşvik eden ve kaslarınızın parçalanmasını önleyen en önemli aminoasitlerdir. Araştırmalar BCAA takviyesi alan kişilerde kas tamirinin hızlandırdığı ve yeni kas oluşumunun arttığını göstermektedir.

BCAA’lar diğer aminoasitlerden farklı olarak karaciğer yerine kaslarda metabolize olur. Bu sayede hem hızlı etki ederler hem de antrenmanda ciddi oranda enerji artışı sağlarlar.

BCAARIPPED’İ EŞSİZ KILAN NEDİR ?

Bıgjoy Bcaapro Rıpped her porsiyonunda 4:1:1 BCAA oranına sahip 6000 mg BCAA sunar. Ancak onu eşsiz kılan en büyük özellik içerisindeki karnitin, CLA,taurin ve termojenik içeriklerdir.Bu termojenik içerikler metabolizmanızı hızlandırmaya ve vücudun harcadığı kaloriyi yükseltmeye yardımcı olur, yağ yakımını destekler.

Bıgjoy Bcaapro Rıpped iki benzersiz aromaya sahiptir.

NE ZAMAN KULLANILIR ?

Bigjoy Bcaapro Rıpped zengin formülü sayesinde antrenman öncesinde, antrenman sırasında, antrenman sonrasında kullanıma uygundur. Antrenman öncesinde ve antrenman esnasında kullanılırsa içerisinde termojenik içerikler ile yap yakımına, kafein ve taurin gibi içerikler ile de antrenman performansının artmasına yardımcı olur.

Leave a comment