Blog

BCAAPRO NEDİR ? NASIL KULLANILIR ?

Antrenmanını Destekle

BCAAPro toz formunda bir BCAA ürünüdür. Üstün Alman teknolojisi ile üretilmiştir. Her servisinde 6000 mg BCAA sunar 4:1:1 BCAA oranına sahiptir ve 4000 mg lösin amino asidi içerir.

BCAA’lar esansiyel amino asitler arasında farklı özelliklere sahip olan 3 amino asitten oluşur; lösin, isolösin ve valin bu amino asitler protein sentezini başlatan, büyümeyi teşvik eden ve kaslarınızın parçalanmasını önleyen en önemli aminoasitlerdir. Araştırmalar BCAA takviyesi alan kişilerde kas tamirinin hızlandırdığı ve yeni kas oluşumunun arttığını göstermektedir. BCAA’lar diğer amino asitlerden farklı olarak karaciğer yerine kaslarda metabolize olur. Bu sayede hem hızlı etki ederler hem de antrenmanda ciddi oranda enerji artışı sağlarlar. Ayrıca BCAA’nın kilo vermek için düşük kalorili beslenen kisilerde kas kayıplarını önlemeye yardımcı olduğu bilinmektedir. BCAAPro’nun iddialı olduğu bir başka alan lezzetidir. Limon aroması ile benzersiz bir tada sahiptir.

Ne Zaman Kullanılır ?

Başlangıç seviyesinde antrenmandan 20-30 dakika önce ya da antrenman sırasında 1 ölçek kullanabilirsiniz. İlerleyen seviyelerde antrenmandan önce antrenman sırasında ve antrenmandan sonra olmak üzere 3 ölçek alabilirsiniz.

Leave a comment