Blog

BCAABIG NEDİR ? NASIL KULLANILIR ?

BIGJOY BCAABIG antrenman sırasında performansınızı artırması antrenman sonrasında ise yenilenmeyi desteklemesi için özel olarak formüle edilmiştir.Benzersiz bir formüle sahiptir.1 servisinde 10 gram BCAA, 4000 mg glutamin 1000 mg taurin ve elektrolitler içermektedir.

BCAABIG’I EŞSİZ KILAN NEDİR ?

BIGJOY BCAABIG sadece antrenman öncesinde değil antrenman sırasında ve sonrası kullanılabilecek bir üründür. 1 Ölçeğinde 10 gram BCAA içerir. Bu rakam pek çok BCAA ürününün neredeyse iki katı kadardır.

BCAABIG 1 ölçeğinde 1000 mg taurin içerir. Taurin ilk içtiğiniz şey olan anne sütünde bulunan kafein benzeri canlandırıcı etkiye sahip bir aminoasittir. Vücutta da doğal olarak bulunur. Hem fiziksel hem de zihinsel performansın yükselmesini sağlar.

4000 mg gluramin “recovery” yani antrenman sonrasında vücudun toparlanmasında kilit rol üstlenir. Glutamin yıpranmış kasların tamiri ve yeni kas inşası için en çok ihtiyaç duyulan amino asittir.

BCAABIG antrenman esnasında performansınızın düşmesini engellemek için elektrolitler içerir. Elektrolitler vücudunuzun sağlıklı şekilde çalışmasını sağlayan potasyum, sodyum ve kalsiyum gibi minerallerdir. Kasların kasılması, sinir sisteminizin çalışması için vücudunuzu elektrolitlere ihtiyacı vardır.

NE ZAMAN KULLANILIR ?

1 Ölçeğini antrenman öncesinde, antrenman sırasında ve antrenman sonrasında kullanabilirsiniz.

Leave a comment