Blog

PREDATOR NEDİR ? NASIL KULLANILIR ?

Bıgjoy olarak Türkiye ‘de bir ilke imza attık ve vücut geliştirme tarihinin en başarılı sporcuları arasında gösterilen Dennis James’in sporcu beslenmesi ve antrenmanı alanlarında yıllar içince edindiği bilgi ve tecrübelerden yararlanarak içerik olarak dünya ve preworkout ürettik.

Toplam 10 kere Mr.Olympia’da yarışan sporcuların ihtiyaçlarını hangi besin desteğinin hangi dozda en ideal sonuçlar verdiğini hem kendinden hemde eğitmenlik yaptığı onlarca başarılı sporcudan çok iyi bilen Dennis James’in desteği ile Türk sporcu besinleri sektörünü bir üst seviyeye taşıyoruz.

BCAA

Preadator nerdeyse bir bcaa ürünü kadar bcaa içerir. 1 ölçeğinde 4:1:1 oranında 3000 mg BCAA ya sahiptir.

ARJİNIN AKG

Preadator 1 ölçeğinde 3000 mg arjinin AKG içerir. Arjinin nitrik oksit seviyelerinin yukarı taşınmasını sağlayarak kan dolaşımını arttırır, artan kan akışı ile beraber kaslara daha fazla besin, oksijen ve glikoz gider, yıpranan kasların onarımı ve yeni kas gelişimi hızlanır. Daha yüksek pump hissi oluşur.

BETA ALANİN

Preadator 1 ölçeğinde 2800 mg beta alanin içerir. Beta alanin pek çok preworkout ürününde kullanılan antrenman performansınızı arttırmaya yardım eden bir amino asittir. En büyük faydası yorgunluk seviyesini aşağıya çekmeyi desteklemesi ve kas dayanıklılığını arttırmaya yardımcı olmasıdır. Bu özellikleri sayesinde daha uzun süre ve daha şiddetli antrenman yapmanıza katkıda bulunur.

KREATİN

Preadator 1 ölçeğinde 1500 mg kreatin içerir. Kreatin temel görevi kısa süreli ve yoğun fiziksel aktivitelerde kaslara enerji takviye etmek olan bir takviyedir.Özellikle patlayıcı kuvvetin geliştirilmesi için çok etkilidir. Kısa süreli yoğun egzersizlerde vücut kreatini temel enerji kaynağı olan ATP’ye dönüştürür.

SİTRÜLİN

Preadator 1 ölçeğinde 1000 mg sitrülin içerir. Sitrülin sporcuların antrenman performansını arttırmak için en çok kullandığı amino asitlerden bir tanesidir. Yüksek yoğunluklu ağırlık antrenmanında setler arasında daha hızlı toparlanma sağlar. Tıpkı arjinin gibi nitrik oksit artışı sağlar ve kan akışını arttırır.

TAURİNE,GUARANA,GİNSENG VE ELEKTROLİTLER

Predator antrenman performansınızı yükseltmek antrenman önce mental konsantrasyonu arttırmak için zengin ve eşsiz bir formüle sahiptir.1 ölçeğinde 800 mg taurin,guarana,ginseng ve elektrolitler içerir.

NASIL KULLANILIR ?

Antrenmandan 20-30 dk önce 1 ölçeği 300-500 ml suya karıştırarak tüketebilirsiniz.

Leave a comment